Wypowiedzi po meczu z Beskidem Brenna

• autor: citko__, 2014-08-16 16:50

Po spotkaniu z Beskidem Brenna nastroje panujące w drużynie były mieszane. Przeplatające się uczucie złości, jak i żalu, co do poziomu sędziowania, odcisnęły swoje piętno skromną ilością komentarza, jaką zechcieli się z nami podzielić piłkarze czy działacze. Był jednak jeden śmiałek, który podjął się tego zadania i nie zawiódł oczekiwań naszej strony.

Tomasz Wróbel, prawy obrońca:

Porażka jest gorsza niż śmierć, bo z porażką trzeba żyć. Dziś przegraliśmy nie tyle co z Brenną, jak z swoimi słabościami i arbitrem. Daliśmy się ponieść emocjom, niestety tym negatywnym, co jest przyczyną czerwonych i żółtych kartek. Brenna to trudny teren do zdobycia, mecze tutaj były zawsze zacięte do ostatniej minuty. Do wykluczenia naszych dwóch zawodników mecz był wyrównany, mimo późniejszej gry w 9 udało nam się stworzyć kilka sytuacji bramkowych, a nawet strzelić bramkę. Jeżeli chodzi o naszą grę, nie graliśmy tego, co potrafimy, stąd tę porażkę bierzemy na siebie, choć trzeba wyraźnie zaznaczyć, że  arbiter, lekko ujmując, nie miał najlepszego dnia i nie zyskał sympatii zawodników Orła. Ten mecz to już przeszłość, teraz skupiamy się na Pogórzu i mimo utraty dwóch czołowych zawodników postaramy się nie zawieść naszych kibiców.

Kamil Ociepka, kierownik drużyny:

Bez komentarza...proszę tak napisać... bez komentarza.

autor: dzumson 2014-08-17 14:24:48

Profil dzumson w Futbolowo powiedzmy ze ochłonąłem juz po piatkowym cyrku wiec skopiuje to co powiedzialem na beskidzkiej:

szkoda słów więc powiem tylko tyle:mecz na remis,kartki powiedzmy ze zasluzone ale główny za te gdzies 10wielBŁĄDÓW nie powinien narazie chwytać gwizdka w A-klasie.jest jeszcze zbyt mlody i niedoswiadczony.co najwyzej w B klasie i juniorach choc pewnie i tam krzywdzilby druzyny.ale majac 21lat zostal przez podokreg rzucony na zbyt gleboka wode.Orły czeka Nas teraz trudny czas ale mysle ze damy rade!
prosze podokreg aby narazie nie wysylal arbitra Dziendziela na mecze A-klasowe,w dodatku za glownego.bedzie to z pozytkiem i dla niego i dla tej klasy rozgrywkowej.w A-klasie jest bardzo malo jednostronnych spotkan wiec nie mozna pozwalac na to aby sedzia popelnial tyle bledow.

autor: dzumson 2014-08-17 14:44:57

Profil dzumson w Futbolowo nie poszlo mu w a-klasie to wyslali go wczoraj...na okregowke.i znow kontrowersje.
patrz: relacja meczu zabnica-landek.